Siłowniki pneumatyczne okrągłe to z pewnością jedne z najczęściej stosowanych elementów wykonawczych. Są to bowiem siłowniki bardzo uniwersalne, znajdujące zastosowanie w różnych branżach i w bardzo różnorodnych instalacjach. Oczywiście, w każdym przypadku należy odpowiednio dostosować budowę siłownika do potrzeb. Jako producent siłowników zajmujemy się tym od początku do końca. Przyjmujemy zamówienia, doradzamy najlepsze rozwiązania, przygotowujemy projekty siłowników, aby ostatecznie przejść do wytworzenia właściwego produktu.

Stale podążając za rozwojem technologii, wprowadzamy nowe rozwiązania, które mają usprawniać pracę siłowników, ale również zwiększać ich żywotność. Jednym z niezwykle istotnych, innowacyjnych rozwiązań jest z pewnością czujnik położenia tłoka, montowany w siłownikach okrągłych przy użyciu uchwytu. Ponadto, chcąc uchronić siłowniki przed uszkodzeniami mechanicznymi, na które bez wątpienia są narażone zwłaszcza w użytku przemysłowym, wyposażamy je w amortyzatory pneumatyczne. Amortyzatory chronią zarówno zewnętrzną pokrywę siłownika, jak i tłok.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą sklepu Air-com dotyczącą siłowników pneumatycznych okrągłych i nie tylko. Warto również skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie naszych działań. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.